Choć delikatne, nieusztywniane biustonosze miękkie z reguły wybierane są przez posiadaczki drobnego biustu, którym nie zależy na jego optycznym powiększeniu, ten rodzaj bielizny zyskuje również na popularności wśród kobiet o większych rozmiarach miseczek. Wysokiej jakości koronkowe bralety czy staniki wykonane z miękkiej dzianiny występują obecnie w szerokiej gamie kolorystycznej, a przede wszystkim w wielu rozmiarach i stylach, dzięki czemu mogą z powodzeniem stanowić podstawę osobistej garderoby każdej kobiety, niezależnie od typu sylwetki i kształtu biustu.

Naturalny efekt

Biustonosze miękkie (https://www.gorteks.com.pl/pol_m_Biustonosze_Rodzaje_Biustonosze-miekkie-132.html) swoją popularność zawdzięczają swobodnemu dopasowywaniu się do biustu. Ten typ bielizny pozwala na osiągnięcie naturalnego efektu wizualnego. Delikatne podtrzymanie biustu sprawia, że staniki miękkie są wygodne w użytkowaniu i zapewniają komfort przy codziennym noszeniu, dodatkowo minimalizując ryzyko powstawania uciążliwych otarć i podrażnień delikatnej skóry. Zależnie od kroju i stylu, miękki biustonosz może prezentować się subtelnie i dziewczęco lub wręcz przeciwnie – zmysłowo i seksownie. Prześwitujące elementy wykonane z koronki czy drobnej siateczki pobudzają wyobraźnię, dodają seksapilu i uroku.

Z fiszbinami lub bez

Biustonosz miękki może mieć formę delikatnego braletu z trójkątnymi miseczkami lub bardziej zabudowanego stanika zapewniającego lepszą stabilizację i podtrzymanie biustu. Pierwszy rodzaj będzie świetnym wyborem dla posiadaczek drobnego biustu, natomiast kobiety posiadające większe piersi powinny postawić na miękkie staniki wyposażone w fiszbiny – dzięki temu lepiej podtrzymywany biust o większym rozmiarze dłużej zachowa jędrność i kondycję. Wśród biustonoszy miękkich – z fiszbinami lub bez – nawet najbardziej wymagająca kobieta z powodzeniem znajdzie idealny dla siebie model, który zapewni zarówno wygodę, jak i zachwycające efekty wizualne.